מקומות ראשונים כימיאדה 2019-2020
כיתה יא ויב (משותף)
בר שפר | קריית חינוך דרור | |
מיכאל בלגולה | הכפר הירוק | |
מרגריטה גרינברג | הכפר הירוק | |
אדל כספר | שבח מופת | |
עידן שגב | מקיף ג’ – העמית, ראשון לציון | |
וורד יחיא | רב תחומי עמל | |
איתמר שטייניץ | הכפר הירוק |
ציונים לשבח: ניקולאי פדוטוב, רוני פיבניק
מקומות ראשונים כימיאדה 2018-2019
כיתה יב
רון רפאלי | קריית חינוך ע”ש דוד בן גוריון | |
הלל שוחט | תיכון ליד האוניברסיטה, ירושלים | |
יואב לב | הכפר הירוק |
כיתה יא
רון שפרינץ | מקיף ג’ אשדוד | |
בר שפר | קריית חינוך דרור | |
וורד יחיא | רב תחומי, טייבה | |
אלון סוטמן | עירוני ה’, חיפה |
מקומות ראשונים כימיאדה 2017-2018
כיתה יב
רז לוטן | חמד”ע מרכז לחנוך מדעי תל אביב | |
חן גלשטיין | הריאלי העברי | |
מקסים מורשין | שבח מופת | |
כיתה יא
הלל שוחט | תיכון ליד האוניברסיטה | |
רון רפאלי | קריית חינוך ע”ש בן גוריון | |
נועה קרסק | תיכון אחד העם |
מקומות ראשונים כימיאדה 2016-2017
כיתה יב
אמיל ברגינסקי | פסגות כרמיאל | |
אנה ז’וקוב | אחד העם פתח תקווה | |
עידו אלדר | הכפר הירוק | |
כיתה יא
רז לוטן | חמד”ע מרכז לחנוך מדעי תל אביב | |
יובל אשל | אורט השומרון בנימינה | |
איתי טולדנו | עיורני ד’ תל אביב |
מקומות ראשונים כימיאדה 2015-2016
כיתה יב
הרדוף גיא | מקיף עמק חרוד | |
פלום שרון | מקיף י’ ראשון לציון | |
קלינסקי רבקה | ביה”ס תיכון ע”ש שי עגנון נתניה | |
כיתה יא
שמול אופיר | תיכון ישראלי למדעים ירושלים | |
סבסטיאנוב רינה | מקיף ג’ אשדוד | |
פיליארסקי בן | תיכון ע”ש רבין קרית-ים |
מקומות ראשונים כימיאדה 2014-2015
כיתה יב
איתי צביאלי | תיכון עירוני ה’, חיפה | |
רוני ארנזון | המקיף אורט ע”ש יגאל אלון | |
נועם אבן | התיכון הישראלי למדעים ואומנויות |
כיתה יא
רון סולן | ראשונים, הרצליה | |
איתמר תורן | תיכון עירוני ד’ תל אביב | |
נדב גינוסר | תיכון ע”ש רבין (עירוני ב’), מודיעין |
מקומות ראשונים כימיאדה 2012-13
כיתה יב
אורי טייכמן | מקיף ג’ – אשדוד | |
נועם סיגל | בי”ס הכפר הירוק – רמת השרון | |
גוטמן הדר | עצמאית | |
בר הראל | בי”ס הכפר הירוק – רמת השרון |
כיתה יא
זועבי מרח | סנט גוזף אקליריקי – נצרת | |
סהר מלכה | תיכון אזורי ע”ש י. ח. ברנר – קיבוץ גבעת ברנר | |
רוני פרומקין | מקיף ג’ – אשדוד |
מקומות ראשונים כימיאדה 2011-12
כיתה יב
צוף פלד | בי”ס הניסויי העל יסודי – משגב | |
נדב אריין | קרית חינוך ע”ש בן גוריון | |
לייצין מכאל | תיכון ליאו בק – חיפה | |
גל פרבר | בי”ס למדעים ולאמנויות – ירושלים |
כיתה יא
זועבי מרח | סנט גוזף אקליריקי – נצרת | |
נועם סיגל | בי”ס הכפר הירוק – רמת השרון | |
אורי טייכמן | מקיף ג’ – אשדוד |
ציון לשבח: הגר עציון – תיכון ויצ”ו הדסים נתניה.
מקומות ראשונים כימיאדה 2010-11
כיתה יב
מיכאל משה מיכלשווילי | גמנסיה ריאלית ע”ש קררי רשל”צ | |
הדס ענבר | תיכון ע”ש גלילי כפר סבא | |
רז אוריין | תיכון ליאו בק חיפה | |
שי ילניק | תיכון למדעים ולאומנויות ירושלים |
ציון לשבח: עמית סיון – תיכון ויצ”ו הדסים נתניה.
כיתה יא
פלד צוף | בי”ס הניסויי העל יסודי משגב | |
בנארי נטע | בי”ס תיכון מקיף צפית כפר מנחם | |
נדב אריין | קרית חינוך ע”ש בן גוריון |
ציון לשבח: הגר עציון – תיכון ויצ”ו הדסים נתניה.
מקומות ראשונים כימיאדה 2009-10
כיתה יב
הצטיינות יתרה | אסף מעודה | תיכון חדרה |
אביתר דגני | תיכון חדרה | |
אנאל בן אשר | תיכון מקיף ע”ש הורוביץ כרמיאל | |
שי מרום | מקיף אורט קרית מוצקין |
ציון לשבח: איסראא ג’אבר – תיכון טייבה.
כיתה יא
מיכאל משה מיכלשווילי | גמנסיה ריאלית ע”ש קררי רשל”צ | |
טל נוביק | בי”ס “הנדסאים-הרצליה” | |
עומרי בן חורין | תיכון ע”ש רבין (עירוני ב’) מודיעין | |
דוד וייצמן | התיכון הריאלי העברי חיפה |
ציון לשבח: עאזם עדן – תיכון טייבה.
מקומות ראשונים כימיאדה 2008-9
כיתה יב
שחר צרפתי | תיכון עירוני ג-חיפה | |
איליה אייזן | שבח מופת -תל אביב | |
גיל סלומון | מקיף אורט-קרית מוצקין | |
אריאל מרחובסקי | שבח מופת -תל אביב |
ציון לשבח: כספין נטע – תיכון עירוני ג’-חיפה, שי זייד – תיכון הריאלי העברי-חיפה, שרון יוגב – קרית חינוך ותרבות דרור-תל מונד.
כיתה יא
אסף מעודה | תיכון חדרה | |
שי זייד | תיכון הריאלי העברי חיפה | |
שחר צרפתי | תיכון עירוני ג חיפה |
ציון לשבח: גיל סולומון – מקיף אורט קרית מוצקין.
מקומות ראשונים כימיאדה 2007-8
כיתה יב
אושרי הלימי | אולפנת אמית עירוני ו חיפה | |
דן לירז | עירוני חוגים חיפה | |
שרון טילס | ויצו הדסים נתניה | |
אייל שטיין | תיכון הראשונים הרצליה | |
תום קורן | ויצו הדסים נתניה | |
נועה יחזקאל | תיכון יצחק בן צבי קרית אונו |
ציון לשבח: ניקולאי קוחליק – מקיף כפר סילבר אשקלון.
כיתה יא
אסף מעודה | תיכון חדרה | |
מיכשוילי מיכאל-משה | גמנסיה ראלית ע”ש קררי-ראשון לציון | |
דגני אביתר | תיכון חדרה | |
רכס יובל | מקיף עמק חרוד |
ציון לשבח: בושיר מקסים – המקיף אורט ע”ש יגאל אלון-נצרת עלית.
מקומות ראשונים כימיאדה 2006-7
כיתה יב
אלעד מלכה | תיכון ע”ש יצחק בן צבי | |
שגית הללויה | תורני ואולפנית בר אילן | |
איתמר שמאי | קרית חנוך אורט | |
אסף שפירא | עירוני חוגים |
כיתה יא
דן לירז | עירוני חוגים | |
אושרי הלימי | אולפנת אמי”ת עירוני ו | |
איתמר וולבוטר | מקיף ע”ש יגאל אלון |
מקומות ראשונים כימיאדה 2005-6
כיתה יב
פנחס שכטר | מקיף אורט | |
מכאל איו | קרית החינוך ע”ש עמוס דה שליט | |
ניר כהנא | תיכון ע”ש יצחק בן צבי | |
אורטל גרטל | תיכון אהל שם |
כיתה יא
דן דבירי | תיכון עירוני ד’ | |
אסף שפירא | עירוני חוגים | |
איתמר שמאי | קרית חנוך אורט | |
ליאור רותם | עירוני ע”ש פנחס אילון | |
אלעד מלכה | תיכון ע”ש יצחק בן צבי |
ציון לשבח: אברהם רעות – תורני ואולפנית בר אילן.
מקומות ראשונים כימיאדה 2004-5
כיתה יב
אורי צוקרמן | |
מעיין זלוואס | |
ארז שרי | |
יוהנתן גרין |
כיתה יא
דן דבירי | |
שני שכטר | |
תום קוטלר |
ציון לשבח: אדוארד חצ’טריאן, עידן חריטן.
מקומות ראשונים כימיאדה 2003-4
כיתה יב
נדב וקסר | |
דן דבירי | |
אסף הראל |
כיתה יא
טל פריצקר | |
ארז שריג | |
אלכס רויטנברג |